Mavi ekran hatası genelde donanım-yazılım uyuşmazlığınızdan yada donanım arızasından kaynaklanır. Bilgisayarınızı bir teknik servise götürmenizi ve sorununu araştımalarını isteyebilirsiniz.

Evet tüm şarjlı matkapların bataryaları değiştirilebilmekte. Genelde uzun kullanım süresinde bataryalarınız artık özelliklerini yitirir ve kısa sürede şarjı biter. Tüm şarjlı matkap bataryalarını onarıyoruz. Batarya kartınızın desteklediği türde şarj edilebilir pillerle bataryanızı yeniliyoruz. 

Bazı yayınlarınız aktif ve bazıları yoksa bu durum genelde çanak anten ayarınızın bozulmasından kaynaklanır. Uydu servisi çağırark Çanak Anten ayarınızı yaptırabilirsiniz.

Bilgisayarda yer alan virüslerin temizlenmesi adına pek çok yönteme başvurulduğu görülmektedir. Bu yöntemler arasında en sık kullanılanın ise virüs tarayıcı programlar ile gerçekleştirildiği görülmektedir. Öncelikli olarak bilgisayara virüs tarayıcı bir program indirilmesi gerekmektedir. Ardından virüs tarama programı çalıştırılmalı ve bilgisayarın internet bağlantısı kesilmelidir. Bu işlem derinlemesine incelendiğinde aslında profesyonel müdahaleler gerektirir. Anti-Virüs programları ile sonuç alamadığınız durumlarda teknik servisiniz ile görüşmenizi öneririz.

Merhaba normalde cihazı yeni aldığınız da kullanıcı adı : admin şifre : boştur. Siz cihaza şifre koyup unuttuysanız teknik servisimizi arayınız günlük şifre verecektir. Bu şekilde şifrenizi sıfırlar ve yeni şifre koyabilirsiniz


Gökhan

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?